RMD-X6-P20-60-E-N-EU View larger
Non-contractual image(s)
RMD-X6-P20-60-E-N-EU
MOTMYA26487
- Torque : 20 Nm,
- Current : 9,5 A,
- Reduction ratio : 20,
- Input voltage : 48 V,
- Speed : 153 rpm,
- Power : 320 W,